ALLsportsradio
Trots mediapartner van Team IKO, de schaatsploeg van Erwin en Martin ten Hove!
Trots mediapartner van Team IKO, de schaatsploeg van Erwin en Martin ten Hove!
Elke maand staat er een uitzending volledig in het teken van aangepast sporten! Robert Denneman en Fonds Gehandicaptensport directeur Nike Boor praten een uur lang met verschillende gasten uit de wereld van aangepaste sporten!
Elke dag tussen 19.00 - 20.00 uur verwennen hockeyer Floris Molenaar, DJ Anders Lundgren, DJ Devious en autocoureur Giedo van der Garde je met de lekkerste beats!
Je kan nu overal makkelijk naar ALLsportsradio luisteren via Juke! Via je computer, op je telefoon, tablet of Sonos. Via je browser of de app, dus tijdens het trainen!
Elke maand staat één van de talenten van Yvonne van Gennip's Talentboek centraal bij ALLsportsradio! Hier krijgen deze jonge topsporters een platform om zichzelf aan het grote publiek voor te stellen en aandacht te vragen voor hun spaardoel!
Een uitzending gemist en wil je die terugluisteren? Dat kan vanaf nu ook op onze Spotify!
Heb je een interview gemist? Geen probleem! Luister het eenvoudig terug via ALLsportsradio Gemist
Een uitzending gemist en wil je die terugluisteren? Dat kan vanaf nu ook op Apple Podcast!
Het wordt voor badmintonster Selena Piek een speciale editie van het EK! Na lang blessureleed en de wisseling van dubbelpartner bij het vrouwendubbel staat ze er echter weer! We spraken met Selena over hoe het met haar gaat en wat haar verwachtingen van het toernooi zijn!
Op het EK speelt ze voor het eerst een groot toernooi met haar nieuwe dubbelpartner Cheryl Seinen. Daarnaast komt ze in het gemengd dubbel 'gewoon' in actie met Jacco Arends!
Selena Piek hoorde je tijdens ALLsportsradio LIVE! Het sportmagazine hoor je doordeweeks tussen 12:00 en 13:00 uur via www.allsportsradio.nl/player!
Luister deze podcast na de uitzending en de andere interviews terug via onze Soundcloud!
ALLsportsradio LIVE! wordt mede mogelijk gemaakt door ERIMA, Sportswear since 1900.